Learn English 8

Learn English 8
 
Learn English 8
Learn English 8
Learn English 8
 

Ürün Açıklaması

İlköğretim 2-3-4-5-6-7 ve 8. sınıf öğrencileri için, Milli eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığının İngilizce ders programına paralel ve tamamı güncel olarak hazırlanmıştır.

  • Klasik ve Çoklu Zeka kuramına uygun içerik
  • Konuyu pekiştirici çok sayıda örnek ve alıştırma.
  • Kitap sonunda her ünite için Türkçe konu anlatımları.
  • Her ünitede Konuda geçen kelimelerin öğrenimi için etkinlikler.
  • Her ünite sonunda çoktan seçmeli testler.

 

STUDENT’S BOOK

Milli eğitimin yeni 8. Sınıf müfredatına birebir uyumludur. Her ünitede verilen çizgi-romanlar ile çocukları yeni tanıştıkları İngilizce'yi sevdirme kulak alışkanlığı ve kelime bilgisi kazandırma, şarkılar, videolar, çizgi filmler, oyunlar  ve karaoke uygulamaları ile yeni eğitim teknolojilerinden maksimum faydalanma.

Öğretmene verilen SMART BOARD cd’si ile öğretmenin ders anlatımında işinin kolaylaşması ve birçok etkinliğe rahatlıkla ulaşabilmesi. Konuyu pekiştirici bol miktarda alıştırma. Çocuklara kelime öğreniminde katkı bulunacak bol miktarda yaratıcı etkinlik. 

Kelime alıştırmaları Boyama ve çizme aktiviteleri Klasik ve çoktan seçmeli alıştırmalar.

 

Cevap anahtarı için tıklayınız.

 

Uygulama Demosu
Uygulama demosunu bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız.

Gereksinimler: 300MB boş disk alanı, 1024x768 24bit ve üzeri ekran çözünürlüğü, MS Windows 2000 ve üzeri. Kurulum gerektirmediğinden yönetici yetkisi de gerektirmemektedir, gereken dosyalar bilgisayarınızın geçici klasörüne çıkarılır, sonrasında silinir.

 

Ses Dosyaları
Ses dosyalarını indirmek için tıklayınız.

 
8. sınıflar için.
Örnek Sayfa için tıklayınız.
 
 
 
 
 
İlginizi çekebilecek diğer ürünler
 
 
  My Friend 8
  8.sınıflar için
 

İlköğretim 8. sınıf öğrencileri için, Milli eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığının İngilizce ders programına paralel ve tamamı güncel olarak hazırlanmıştır.

  • Zengi...
     
  Let's Play in English
  4-5-6-7-8.sınıflar için
 

İçinde 4 kutuda, farklı kelimeler öğretmeye yönelik dört ayrı oyunun bulunduğu eğitim aracımızı Let’s play in English olarak adlandırdık. Oyunlarımızın tamamı İlköğretim seviyesine uygunlar, içle...

     
  Fiil Çarkı
  6-7-8.sınıflar için
 

AFS Yayıncılık olarak, patenti de bize ait olan, orijinal, yaratıcı, öğrenmeyi kolaylaştıran bir eğitim aracıyla karşınızdayız: Edu- Wheel!

Fiil çarkı, İngilizcede kullanı...

     
  Educational Posters 2
  6-7-8.sınıflar için
 

All children will love the panaromic presentation of these informative and decorative posters. Each poster has been meticulousy designed to meet the basic information needs of a child today, at hom...

     
  Flash Cards 2
  7-8.sınıflar için
 

6. 7. ve 8. sınıflar düzeyinde müfredata uygun olarak tasarlanmıştır. Kartların ön yüzlerinde tasarımı grafiker kadromuz tarafından gerçekleştirilmiş orijinal resimler, arkalarında da görselin ingi...